MEDBEY'e Hoşgeldiniz!

HAKKIMIZDA

         2004 yılında küçük bir işletme olarak faaliyete geçen firmamız, ilk kuruluş aşamasında pedikür spa koltuklarının üretimi ile sektöre adım atmıştır. Henüz Türkiye bu ürünün imalatı yapmamakta ve yurt dışından ithalatını gerçekleştirmekte idi. Bu şekilde zaten vizyonumuzun temel prensibi olan yurt içi üretimi başlatmak ve bunu kendi bünyemizde yurt dışına da ihracatını zaman içinde gerçekleştirmeyi başardık. Kalite ve işçilikten de ödün vermeden büyüme hedeflerimize zaman içinde ulaştık.

        Geldiğimiz durum itibariyle alan ve ürün skalamızı genişlettik. Bünyemize sağlık sektörünü de dahil ederek motorlu saç ekim/lazer /epilasyon sedyeleri ,KBB koltukları, masaj sedyeleri, podoloji koltukları ve muayene koltuklarını dahil ettik. Bu ürün kategorisinde yaklaşık diğer ekipmanları da dahil ettiğimizde yaklaşık 40 çeşit olarak ürün yelpazemizi genişlettik. Bu süreçte kalitemizden ödün vermedik. Büyümenin temel gereği olarak ta satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin servis olarak ta arkasında durmayı başardık.

         Biz bir ekibiz. Başarı da tek başına olan bir durum değildir. Bu yolda beraber başladığımız ve yolumuza devam ederken bize katılan olan tüm kurum ve kişilere de müteşekkiriz. 

Videoyu oynat

BİZE ULAŞIN

Telefon: 0216 451 1915
Mail:  info@medbey.com

Adres: Ramazanoglu Mahallesi, Karşı geçit Sokak, No:5 Hisar Sanayi Sitesi EDD Yapı kapı No:53 Kurtköy-Pendik/İSTANBUL

Hafta İçi: 09:00 – 19:00
Hafta Sonu: 09:00 – 13:00